Cyklo

Kolekce Rap No Racing Club zahrnuje dvě varianty dresů, bib shorts, vestu a bidon.

Vše je vzájemně propojeno grafickým jazykem, který na jednu stranu odkazuje k závodní estetice dob minulých, na stranu druhou ji ale lehce ironizuje a zasazuje do současného kontextu. Děje se tak například prostřednictvím potisků ve formě textů, v nichž autoři často dvojsmyslně navazují na hesla vlastní svému oblíbenému hudebnímu žánru a současně vyjadřují svůj uvolněný přístup k cyklistice jako takové. Vedle DJ-ingem inspirovaného “Spin that shit!” se tak na dresech objevuje třeba “Fuck average km/h”.

Mnohavrstevnatý design celé kolekce je záměrně v protikladu s dnes tolik oblíbeným a často až otrocky kopírovaným minimalistickým přistupem jiných značek. Kombinuje v sobě hned několik prvků, například 3D stereogramy. V případě barevného dresu ukrývají různé obrázky a sdělení, k dosažení "cíle" je tedy nutné vyvinout určitou aktivitu. Na černobílém dresu je vše přímočaře ukázáno a na rovinu odhaleno. A tak je to i na kole. Je na každém z nás, kterou cestou si zvolíme.

Protože do toho chtěl Rap šlápnout pořádně, spojil se pro tuto speciální kolekci s těmi nejlepšími. Na kolekci Rap No Racing Club spolupracuje domácí výrobce ocelových rámů kol REPETE, které pod sebou sdružuje sympatickou komunitu cyklistických nadšenců, a lokální výrobce oblečení na cyklistiku Kalas.

#rapnoracingclub

 

Novinka
Rap No Racing Club bidon
290 Kč
 
5 položek celkem