Cyklo

Kolekce Rap No Racing Club zahrnuje dvě varianty dresů, bib shorts, vestu a bidon.

Vše je vzájemně propojeno grafickým jazykem, který na jednu stranu odkazuje k závodní estetice dob minulých, na stranu druhou ji ale lehce ironizuje a zasazuje do současného kontextu. Děje se tak například prostřednictvím potisků ve formě textů, v nichž autoři často dvojsmyslně navazují na hesla vlastní svému oblíbenému hudebnímu žánru a současně vyjadřují svůj uvolněný přístup k cyklistice jako takové. Vedle DJ-ingem inspirovaného “Spin that shit!” se tak na dresech objevuje třeba “Fuck average km/h”.

Mnohavrstevnatý design celé kolekce je záměrně v protikladu s dnes tolik oblíbeným a často až otrocky kopírovaným minimalistickým přistupem jiných značek. Kombinuje v sobě hned několik prvků, například 3D stereogramy. V případě barevného dresu ukrývají různé obrázky a sdělení, k dosažení "cíle" je tedy nutné vyvinout určitou aktivitu. Na černobílém dresu je vše přímočaře ukázáno a na rovinu odhaleno. A tak je to i na kole. Je na každém z nás, kterou cestou si zvolíme.

Protože do toho chtěl Rap šlápnout pořádně, spojil se pro tuto speciální kolekci s těmi nejlepšími. Na kolekci Rap No Racing Club spolupracuje domácí výrobce ocelových rámů kol REPETE, které pod sebou sdružuje sympatickou komunitu cyklistických nadšenců, a lokální výrobce oblečení na cyklistiku Kalas.

#rapnoracingclub

 

Cena

2902490
12902490

Značky

Položek k zobrazení: 5
Poslední kus
Poslední kus
Rap No Racing Club bidon
290 Kč
 
5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení